Тадей Грабянка — король ілюмінатів

Автор:
Дмитро Полюхович
Рік видання:
2024
Обкладинка:
тверда
К-сть сторінок:
204
Мова:
українська
ISBN:
978-617-8310-18-9

Книга Дмитра Полюховича — плід багаторічної дослідницької праці та фундаментальний крок углиб дослідження української езотерики та/чи езотерики в Україні. Робота з науковою ретельністю, але без академічного занудства розповідає про життєвий і творчий шлях видатного подолянина, русько-литовського шляхтича, засновника та очільника авіньйонського ордену ілюмінатів, духовидця, інтригана та людини, що вершила й засвідчувала хід історії зламу 18-го та 19-го сторіч — Тадея герба Лещиц Грабянки.
Книга посвятить читачів у тонкощі та перипетії європейського парамасонства, проведе їх від Райківців до Авіньйону, звідтам назад на Поділля — і до Петербурга, де обірвалося графове земне життя і почалося нове. Дослідник звертається до першоджерел, краєзнавчих праць і архівів, вдало поєднуючи та пов’язуючи місцевий і європейський контекст, утверджуючи так новітнє бачення української історії.
Розвідка написана легкою, захопливою мовою та наснажена ілюстраціями, а відтак «зайде» і професійним дослідникам, і поціновувачам тематики усіх градусів посвяченості.
Дмитро Полюхович — знаний український краєзнавець, історик та екскурсовод, співдіяч проєкту «Україна Інкогніта».

Коментарі до книги “Тадей Грабянка — король ілюмінатів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *